

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Shielding | Shielded |
| Series | EI1202 |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
E2A-S08KS02-M1-B2
BES M12MF1-PSC30A-S04G-W
IME30-10BPSZW2K
EI1805PPCSL-1
IM08-1B5PO-ZUK
IME18-08BDSZY2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00