

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 30mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 32V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Series | EI1202 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
UD18-22CC221
E2B-S08LS02-MC-B1
IM12-04NPS-ZT1
CB32CLN20QTAX
NBB2-8GM50-E0
IME08-04NPSZT0KS07
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00