

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 40 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Series | EI18 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 500 Hz |
U500.DA0-AA1B.72O
NBB4-12GM50-E2
UB400-F77-E2-V31
CCN15-30GS60-E2-V1
IMB12-04BNSVU2S
IM08-1B5PO-ZUK
IMA30-20BE1ZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00