

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Series | EI18 |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 10 - 500 mA |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
UB2000-F42S-I-V15
IM18-05BCP-ZC1
BES M12MI-NSC40B-BV05
XS130B3PAM12
IME12-02BNSZC0K
DW-AS-513-M18-002
XS4P30PA340L2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00