

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 10 - 500 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Series | EI18 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS618B1DAM12
IME18-20NNSZC0S
IME12-04NNSZW2S
XS4P18KP340
IMB08-02BNSVC0S
IFL 15-30-10/01YG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00