

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 20 - 250 V ac |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Series | EI30 |
| Switching Current | 10 - 500 mA |
XS4P08PA340
E2A-S08KS02-M1-B2
E2E-X2C18-M5
IME12-04BPSZT0K
BES M08MI-PSC40B-S49G
IME08-05NPSZT0SS01
XS2M18MB250
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00