

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 7 - 9 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 9V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1.4kHz |
| Series | IA12 |
| Switching Frequency | 1.4 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 9.35 mA |
IME12-06BPOZC0K
IME12-04BPOZC0K
IME12-08NNOZC0S
IME08-1B5PSVC0S
SIEH-M18B-NS-K-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00