

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 15 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 7 - 9 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 9V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 9.35 mA |
| Series | IA30 |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
IHM04-0B8PSVR8S
IME08-04NPSZRDSS02
IH06-02BPS-VT1
IME12-04NPSZWDSS03
IMS30-15BPSVC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00