

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NAMUR |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 7 - 9 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 30mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 9V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 9.35 mA |
| Series | IA30 |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
E2B-S08KS02-WP-C2 5M
E2E-X23B1T30-M1TJ 0.3M
ICB18L50F12POM1
IMR18-15NPSTC0S
XS630B1PAL10EX
IMF12-04BPSNC0SX01
E2E-X8MB1TL12 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00