

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1.3 mm |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 30 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 4.5kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 4.5 kHz |
| Switching Current | 100 mA |
IWRM 04U9701/S05
XS1N18PC410L1
E2E-X8B1TL18-M1
IMP12-1B5NSVC0B
IQ10-03BPSKT0SS20
CD50CNF06NO
BI15-M30-AP6X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00