

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 55mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series | IBS06 |
| Switching Frequency | 2 kHz |
SIEN-M8NB-PS-K-L
E2E-X6MD28-T 2M
NBN8-12GM30-E2-V1
NCB50-FP-A2-P1-V1
E2A-S18KS08-M1-B1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00