

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 46mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series | IBS06 |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
XS9C4A2A2P20
mic+340/IU/TC
IQ06-03BPOKU2S
NI10U-M12-AP6X-H1141
IMB08-04NNOVU2S
IQ10-06NNSKT0S
IR12.D04S-F40.UA1Z.7BCV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00