

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 31mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IBS06 |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
UR18.PA0.2-GP1J.9SF
IH04-0B8PS-VR1
UM30-212111
E2EQ-X3D18 2M
NBN12-18GM50-E2
DW-AS-513-M18-002
IMA18-10BE1ZC0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00