

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 31mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Series | IBS06 |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Current | 200 mA |
BES 516-356-E5-C-S4
BI20-CP40-VP4X2
3RG4023-3AG33
IME12-04NPPZC0K
BES M12MI-NSC40B-BV05
IME30-20NDSZY2S
IM08-1B5NS-ZWK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00