

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50.2mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Series | ICB12 |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
BES 516-3044-G-E4-C-PU-02
XS508B1PBP01M8
XS7C4A1DPP20
E2B-S08LN04-MC-B1
BES 516-377-S49-C
ICB30L50N22M1IO
IME12-10NPOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00