

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 50.8mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | ICB12 |
ICS08S30N04POM1
UM30-214111
IQ10-06NPSKT0S
XS8C4A1PCN12
EI3010TBOSS
IR08.D02S-F46.UA1Z.7SL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00