

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 12 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 55mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | ICB18 |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
IM12-10NPS-VC1
IME12-02BPOZW2K
XS612B1PAL10
E2A-S08KS02-M1-B1
XS8C2A1PCM12
BES M08EE-PSC15B-S49G-003
IME12-04NNSZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00