

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 22 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 50mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | ICB30 |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IFL 10-180-01
IMF30-20NPPNC0S
TL-W3MB1-R 2M
NBB8-18GM50-A2-V1
BCS M08T4E2-PSM15C-S49G
NBN40+U1L+Z2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00