

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 40 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 87mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | ICB30 |
E2A-S08KS02-WP-B1 5M
NI35-CP40-VN4X2
E2B-S08KN04-WP-B1 2M
IME12-04BPOZQDSS52
IFRM 08P17A1/S35L
E2E-X8C118 2M
XS518B1DAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00