

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 59mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | ICB30 |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IME18-20NPOZC0S
NCB10-30GM40-Z1
UC2000-30GM70-IE2R2-V15
UM18-21112B211
IR08.P03S-F46.PO1Z.7SL
XS1N18PC410L1
XS618B1PAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00