

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M5 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 0.8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 28.2mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 6kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 6 kHz |
| Series | ICS05 |
IMB30-20NPPVU6S
IMB12-04BPSVC0K
CFAM 18P1600/S14
IMM04-01BPSVU2K
NBB2-12GM50-A2-V1
E2B-M18KS08-WP-C1 2M
IFL 5-18-10P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00