

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M5 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 0.8 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 38.2mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 6 kHz |
| Series | ICS05 |
| Maximum Switching Frequency | 6kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 100 mA |
IH06-04NPS-VTK
XS108BLPAL2
IME08-02BNSZC0S
IME30-15BPSZC0K
E2E-X4B1TL12 2M
BES M08EC-PSC20B-S49G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00