

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 46mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | ICS08 |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Shielding | Shielded |
IMF18-08BPPNC0S
NI10U-M12-AN6X-H1141
IME12-08NPOZW6S
XS1M08PC410D
XS612B4NAL2
BES 516-324-G-S49-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00