

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| Length | 49mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Series | ICS08 |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
IME12-08NPOZC0KS64
CM30-25NPP-EC1
IFRM 04P15A3/S05L
IME12-04BDSZY2K
IR12.P10S-N60.PO1Z.7BO
XS218B4PAL2
E2B-M18KS08-M1-C1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00