

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 36 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 58mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Series | ICS08 |
UNAM 12U9914/S14
IMB12-04BPOVC0S
E2A-S18KS08-WP-B1 2M
IME30-15BDOZY2S
IM18-08NNS-ZW1
UC2000-30GM-E6R2-V15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00