

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | IO-Link |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Frequency | 2 kHz |
NI6U-EG08-AP6X-H1341
BES 516-346-H2-Y
XS618B1MAL5
NCB10-30GM40-Z1
IME08-2N5PSZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00