

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 8 - 60 V dc |
| Length | 70.2mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Switching Frequency | 1.3kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | ICS12 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 1.3 kHz |
| Switching Current | 200 mA |
XS612B1MAL10
IMS30-15BPSVC0S
E2B-S08KN04-WP-C1 5M
IFRM 06P17A5/S35L
XS8C1A1PAL2
IM12-04NPS-ZC1
IME12-02BPOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00