

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 8 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Length | 56mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | ICS12 |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
NI20-CP40-FZ3X2
IME08-03BPOZT0K
E2E-X10MD212-T 2M
CA18CAF08BPA2IO
ICB12S30F04A2IO
E2E-X23B1TL30-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00