

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 8 - 60 V dc |
| Length | 74.2mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | ICS30 |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
UNDK 30U6103/S14
XS112BHNAL2
IME08-2N5NOZW2S
NBB10-30GM50-E0-V1
LDP2PA2DU24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00