

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 22 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 8 - 60 V dc |
| Length | 87.2mm |
| IP Rating | IP67, IP68, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Unshielded |
| Series | ICS30 |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
IR06.P03S-F46.PO1Z.7SL
BES M12MG-PSC80F-S04G
IMB30-20NPOVU2S
IME18-05BNSZC0K
BES M08MH1-PSC15B-S04G
IMB12-04BDSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00