

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 22 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP69K |
| Length | 66mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Depth | 40mm |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Series | IRC40 |
NBN4-12GM50-E2
IMB08-04NPSVT0S
IME12-10NPSZC0K
IME30-15BNOZW2K
IMB12-08NPPVC0K
CCN15-30GS60-E2-V1
XS4P08PA370E1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00