

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 40 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 66mm |
| IP Rating | IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Depth | 40mm |
| Series | IRC40 |
| Switching Frequency | 200 Hz |
SIES-Q8B-PS-K-L
XS912S4PAM12
IFL 10-30M-10P
IMB08-04NPSVU2S
IME08-03BNSZT0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00