

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 40 A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Maximum Load Voltage | 660 V |
| Minimum Load Voltage | 660 V |
| Switching Type | Zero Crossing Switching |
| Minimum Load Current | 0.5 A |
| Contact Configuration | DPST |
| Output Device | SCR (Thyristor) |
| Series | RA |
3RF2330-1DA44
KSMA240D2-12
GRS-H-60-48-D-0-0-0-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00