

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 50 A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Maximum Load Voltage | 480 V ac |
| Minimum Load Voltage | 42 V ac |
| Switching Type | Zero |
| Range | RA44 |
| Minimum Load Current | 250 mA |
| Output Device | Thyristor |
| Series | RA44 |
SRA3Z-60K-D
3RF2020-1AA04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00