

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SPDE |
| Type | Switched Mode |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 48V dc |
| Output Current | 10A |
| Power Rating | 480W |
| Depth | 131.5mm |
| Height | 124mm |
| Width | 48mm |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
1SVR427030R2000 CP-E 48VDC/0.62A
LWN2880-6EG
6EP3322-6SB00-0AY0
6EP1437-2BA20
6ES7307-1EA01-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00