

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 400 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 77.7mm |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Series | UA18CAD |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
E2B-M18LS05-M1-B1
EI1808PPOPL-1
E2B-S08KS01-WP-B1 2M
XS4P12PB340
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00