

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 2.2 m |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 91.7mm |
| Housing Material | PBT |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Switching Current | 50 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Standards Met | CE Certified, cULus Listed |
| Switching Frequency | 1 Hz |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
SIEN-M8NB-PS-K-L
Bi1-HS540-AP6X
IME12-08NPOZW2S
NBN12-18GM50-E2-V1
IME18-05BPOZC0K
IMS12-08NPSNC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00