

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | Relay |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 120 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 101mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 132V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Series | VC12RN |
IMB12-08NPPVC0S
CFDK 25G1125/KS35LN4
IME08-2N5PSZT0S
IME12-04BPSZC0K
XS512B1DAL2
BES 516-356-S4-C
IMB08-04NPPVC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00