

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Digital Switching Output Type | Relay |
| Output Function | NO+NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Length | 101mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 265V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | VC12RN |
| Shielding | Unshielded |
E2B-M18KS08-M1-C1
ICB12L50F04A2IO
IME18-12NPSZW5S
XS4P18PA370L2
NBB2-F29-A2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00