

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Conductive |
| Mounting Type | Cable |
| Body Material | Nylon 6 |
| Cable Length | 2m |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | VN |
RSF76Y100RN
LLG710D3L24-003
FTL31-AA4M2BAWDJ
LFP0700-A5NMC
FTC260-AA2D1
GRF18S-N234LV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00