

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Conductive |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Switch Output | Relay |
| Body Material | PVC |
| Cable Length | 2m |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Pressure | 2bar |
FTL31-AA4M2AAW5J
7MF1572-1DA10
FTE20-AA13AB11
VB61.XXAGDRKMX
LFP0300-A4NMB
LFP0600-G1NMB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00