

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Shape | Cylindrical |
| Normal State Configuration | NO |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum AC Voltage | 300V |
| Contact Resistance | 150mΩ |
| Length | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
PLA10101U
PAA10060
MM18-70APS-ZCK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00