

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector 1 | BNC |
| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Coaxial Type | RG58 |
| Connector 2 | BNC |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Male |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Length | 914.4mm |
| Conductor Strand Type | Solid |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Standards Met | RoHS2, UL |
| Series | 415 |
533945.00152
415-0082-004
ASMA2000C058L13
U.FL-2LP-068N1T-A-(150)
4855ANH 0101000
CA12/195-VJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00