

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Lens Colour | Blue |
| Mounting Style | Fixed |
| Current Type | AC |
| Light Effect | Strobe |
| Sounder Type | Electronic |
| Decibels at 1 Metre | 108dB |
| Series | YL40 |
| Bulb Type | Xenon |
| Maximum Decibel | 108dB |
| Number Of Tones | 32 |
| IP Rating | IP65 |
| Housing Material | ABS FR & PC |
| Minimum Temperature | -35°C |
| Maximum Temperature | 70°C |
| Standards Met | CE Certified EN54-3 UKCA |
YL50/L50/A/RF/WR
LEDA125-04-01
YL50/N50/R/RF/WR
AL112NXAC230AA0A1R/R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00