

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 500mA |
| Power Rating | 12W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 230V ac |
| Mounting Type | For Trunking Boxes |
| Series | ORF |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Weight | 50g |
| Maximum Temperature | +50°C |
116-410018B
116-010072C
TMPW 50-112-T
ECL15US24-P
TML 100-115C
TXLN 500-112
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00