

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 76 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 500mA |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP 8 |
| Isolation Voltage | 1kV dc |
| Width | 9.5mm |
| Depth | 12mm |
| Length | 22mm |
| Series | MGF |
| Load Regulation | 48mV |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Efficiency | 88% |
| Minimum Temperature | -40°C |
MGJ6D24H24MC-R7
TEN 6-2411WIN
RP08-2405SAW
THD 10-2412WIN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00