

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Configuration | SPDT |
| Push Button Actuation | Pull Release |
| Illuminated | No |
| Series | EMSH |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 250V |
| Supply Current | 16A |
| Depth | 133mm |
| Width | 110mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 110mm |
84-5341.2B20
61-6461.4077
A01MMESP3+52B+FM2+PEA01
05-0003-000800
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00