

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6P |
| Maximum Current | 25A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 11kW |
| Voltage Rating | 415V |
| Handle Colour | Black |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 0.5kA |
| Length | 108mm |
| Width | 70mm |
| Depth | 74mm |
182415 P1-25/I2H/MBS/SVB/HI11
172828 P3-100/M4/K2-PR/N
3LD2565-1GP53
226900 P1-25/I2H/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00