

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 15kW |
| Voltage Rating | 415V |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Black |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 0.6kA |
| Length | 46.2mm |
| Width | 70mm |
| Depth | 70.2mm |
207211 T3-4-15682/I2/SVB-SW
172834 P1-25/XM
3LD2203-0TK51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00