

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 80A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 30kW |
| Voltage Rating | 415V |
| Handle Colour | Black |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Switch Rating | 1.4kA |
| Length | 54mm |
| Width | 76mm |
| Depth | 70.1mm |
78634628 T3-1-8200/I2H/SVB/K-CI-K1/2(RS393-9692)
OT125FT4N2 1SCA105066R1001
2CSM202483R1801 E 91/32S
199908 P1-40/I2/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00